Renginys “PLAUK SAUGIAI” 2020 08 15

Renginys “PLAUK SAUGIAI” 2020 08 15

Plauk saugiai13

          RENGINYS NEMOKAMAS

      Vieta: Birštono tvenkinys nr. III

        Data: 2020 m. rugpjūčio 15 d. 11-16 val.

    Dalyviai: vaikai, suaugę, senjorai, gausios šeimos, vaikus su negalia auginančios šeimos

Reikalinga registracija: el.paštu patirkinfo@gmail.com arba telefonu 862161935

 

Jaunimo asociacija ,,Patirk” vykdo projektą ,,Patirk stovyklavimą gamtoje inventorius ir įranga”, kuris  yra bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis ir administruojamas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Švietimo mainų paramos fondo ir Centrinės projektų valdymo agentūros.
Renginys “plauk saugiai” yra vienas iš šio projekto bendrai finansuojamų veiklų.

SUTIKIME ŽOLINĘ SMAGIAI IR AKTYVIAI

Rugpjūčio 15 d. 11.00 – 16.00 val. kviečiame Birštone gyvenančias ir mieste besisvečiuojančias gausias ir vaikus su negalia auginančias šeimas aktyviai praleisti Žolinių šeštadienį.

Nemokamas renginys skirtas aktyviai ir smagiai praleisti laiką visų amžiaus grupių dalyviams – vaikams, suaugusiems ir senjorams. Renginys vyks Birštono mieste III tvenkinio teritorijoje.

Fizinis pasirengimas nėra svarbus. Veiklose galėsite įgyti baidarių, kanojų ir irklenčių irklavimo pradmenis, dalyvauti vandens ir sausumos orientavimosi žaidime, maudytis, šaudyti iš lanko, nusipinti apyrankę, žaisti įvairius žaidimus.

Atsineškite pledą, maudymosi reikmenis bei sausų drabužių pamainą ir daugkartinio naudojimo puodelį (po veiklų vaišinsimės arbata ir užkandžiais).

Jaunimo asociacijos ,,Patirk” renginys ,,Plauk saugiai” yra dalinai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra. Daugiau informacijos apie kitas mūsų projekto veiklas galite rasti tinklapyje patirk.com ir Patirk FB paskyroje.

Renginys nemokamas, tačiau mūsų ir Jūsų patogumui labai prašome iš anksto registruotis el.paštu patirkinfo@gmail.com arba telefonu 862161935.

Plačiau