KOMANDOS FORMAVIMAS/LANKININKŲ KOVOS SUAUGUSIEMS

LANKININKŲ KOVOS

Lankininkų kovos – tai aktyvus ir saugus komandinis žaidimas, skirtas visiems, nepriklausomai nuo lyties ar amžiaus. Dvi komandos po 4-5 žaidėjus varžosi tarpusavyje šaudydami vieni į kitus ar bandydami pataikyti į specialų taikinį.  Iš lankų šaudoma specialiomis, žaidimui pritaikytomis strėlėmis minkštais galais. Kiekvienas žaidėjas dėvi apsauginę veido kaukę bei rankos apsaugą, todėl šis sportas yra visiškai saugus. Žaidimo aikštelėje yra kliūčių už kurių galima pasislėpti.

Lankininkų kovos taisyklės:

Šis žaidimas dažniausiai žaidžiamas dviem skirtingais variantais:

1. variantas – rinkti taškus.  Žaidėjai per tam tikrą laiką šaudydami vieni į kitus renka savo komandai taškus. Taškai skaičiuojami taip: vienas taškas – pataikyti į prišininkų komandos narį, įskaitant ir lanką, du taškai – išmušti apskritimus taikinyje. trys taškai – sugauti skrendančią strėlę ore. Šie taškai žaidimo pabaigoje nulemia komandos pergalę.

2. variantas – eliminuoti kuo daugiau priešininkų komandos narių per tam tikrą laiką. Pataikius stėle į varžovą, šis turi palikti aikštelę. Žaidimo metu yra galimybė sugrąžinti žaidėją į aikštelę. Tai galima padaryti sugavus varžovų strėlę ore arba išmušus priešininkų taikinyje esančius apskritimus. Laimi ta komanda, kuri žaidimo pabaigoje turi daugiau žaidėjų aikštelėje. 

Mes padėsime išsirinkti smagiausią žaidimo variantą pagal Jūsų norus!

           Vieta: Birštono sav., Trakeliai arba Jūsų pasirinkta vieta

           Trukmė: 1,5-2,5 val.

          Apranga: patogi, nevaržanti judesių

    Dalyvių skaičius: 8-20

              Kaina:

Kaina: 1,5 val., 8-15 dalyvių, programa 10 eur/dalyviui

               2,5 val. 16-20 dalyvių, programa 9 eur/dalyviui

              Didesniam dalyvių skaičiui kaina derinama

Žaidimo eiga:

  • Pravedamas saugos instruktažas
  • Supažindinama su saugos priemonėmis (veido kaukės, rankos apsauga) bei inventoriumi (lankai, strėlės, komandiniai taikiniai)
  • Parodoma kaip teisingai šaudyti iš lanko
  • Šaudymas į taikinius
  • Pasiskirstoma komandomis
  • Vyksta žaidimas

 

Šį žaidimą rekomenduojama žaisti suaugusiems ir vaikams nuo 11 metų amžiaus