fbpx

VAIKŲ VASAROS STOVYKLOS „PATIRK”

Ar tau teko girdėti savo būrio draugo širdies dūžius? Ar žinai, koks jausmas apima pasaloje laukiant puolimo? Ar esi kūręs bendrą strategiją, nors ir žaidimo, bet vis tiek tokią tikrą ir įtraukiančią kiekvieną komandos narį į kovą už būrį?

Visi šie jausmai atgyja kiekvieną vasarą, bet tik tą minutę ir tik toje vietoje, kur esi Tu. Nesvarbu, ar esi super aktyvus ar ramus ir lėtas, tau labiausiai patinka kalbos, ar esi ,,tiksliukas”, gal laisvalaikiu domiesi astronomija, mėgsti žaisti, o gal tyrinėti gamtą. Tavo gebėjimai ir žinios tikrai praturtins būrį.

PATIRK DIDŽIAUSIĄ NUOTYKĮ KARTU

vandens pramogos vaiku vasaros stovykla

Vaikų vasaros stovyklos yra puiki vieta mokytis savarankiškumo ir bendravimo su kitais. Ten jie ne tik išmoksta naujų įgūdžių, bet ir susiranda naujų draugų. Svarbus veiksnys yra patyrusių vadovų, kurie padės vaikui tobulėti ir lavinti save žaidimo ir bendravimo procese, buvimas. O tai taip pat puiki galimybė vaikui pasisemti tikros patirties ir ryškių įspūdžių.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis vaikų vasaros stovyklas?

Rinkdamiesi vasaros pramogą vaikui, tėvai turėtų atkreipti dėmesį į šiuos klausimus:

 1. Organizatoriai. Verta išsiaiškinti, kas yra organizatorius ir kokią reputaciją jie turi.
 2. Svetainė, kontaktai. Turime svetainę ir socialinio tinklo Facebook puslapį, kuriuose pateikiama išsami informacija apie programas, tvarkaraštį, kainas ir kontaktinę informaciją. Tai padės jums gauti visą reikalingą informaciją, greitai susisiekti su mumis ir užduoti klausimus prieš priimant sprendimą.
 3. Patirtis. Mes jau daugiau kaip 18 metų organizuojame vaikų vasaros stovyklas ir esame sukaupę labai daug patirties, reikiamų žinių ir įgūdžių organizuojant aukštos kokybės programas.
 4. Mityba. Ypatingą dėmesį skiriame vaikų ir paauglių maitinimui, produktų kokybei, specialių mitybos galimybių prieinamumui (pavyzdžiui, jei yra alergija maistui ar specialūs poreikiai maistui.
 5. Veikla. Komandinio darbo ugdymas, sporto žaidimai, pasivaikščiojimai, ekskursijos ir kita veikla, prisidedanti prie vaiko saviugdos ir fizinio vystymosi.
 6. Atsiliepimai. Skaitykite vaikų ir tėveliu rekomendacijas ir apžvalgas apie mus internete. Tai padės jums daugiau sužinoti apie mūsų paslaugų kokybę, vadovų profesionalumą ir tėvelių pasitenkinimo lygį.

KAS ĮSKAIČIUOTA Į STOVYKLOS KAINĄ?

 • 5-7 dienų stovyklos programa
 • Profesionalūs vadovai ir savanoriai atskiroms 12-15 vaikų grupėms
 • Maitinimas keturis kartus per dieną visos stovyklos metu
 • Stovyklavietė su savo infrastruktūra: elektra, dušai, tualetai, prausyklos, virtuvė, didelė palapinė stovyklos programai ar pasislėpimui nuo lietaus, žaidimų bei aktyvių veiklų erdvės, tvenkinys, tinklinio aikštelė, pavėsinė, šalia teka upė “Nemunas”
 • Stovyklos programa bei inventorius: baidarės, kanojos, irklentės, saugaus plaukiojimo priemonės, alpinizmo inventorius, išgyvenimo gamtoje priemonės, šaudymo iš lankų inventorius ir kt.
 • Pasišaudymas iš lankų su minkštomis strėlėmis „Lankininkų kovos” 

KAS NEĮSKAIČIUOTA Į STOVYKLOS KAINĄ?

 • Asmeninis stovyklavimo iventorius: miegmaišis, kilimėlis, palapinė, valgymo indai (yra galimybė išsinuomuoti už papildomą mokestį, kreiptis registruojantis)
 • Atvežimas į stovyklavietę/parvežimas iš stovyklavietės

Palikite komentarą