fbpx

"PATIRK" komanda

Jaunimo asociacijos „Patirk” vasaros stovyklos komandą sudaro įspÅ«dingą žygių, edukacinių, patyriminių programų ir stovyklavimo gamtoje ilgamete patirtį turintys jauni, aktyvÅ«s bei iniciatyvÅ«s žmonės.

APIE MUS

Jaunimo asociacijos „Patirk” tikslas – skatinti, remti iniciatyvas, kokybiškai įgyvendinti jaunimo laisvalaikio projektus ir programas. „Patirk” teikia papildomas švietimo ir ugdymo paslaugas vaikams, vykdo ir organizuoja pažintines ugdomąsias ir patyrimines programas bei stovyklas gamtoje vaikams, jaunimui, suaugusiems. Tai – vasaros stovyklos, pažintinės ugdomosios edukacijos, sausumos žygiai, vandens žygiai (baidarėmis, kanojomis, „Žalčiais”) su išgyvenimo gamtoje įgūdžių ugdymo elementais ir komandos formavimo užduotimis bei renginiai šeimoms, draugų grupėms ir kolektyvams.

Patirk vasaros stovyklos vaikams visa komanda
Patirk vasaros stovyklos vaikams komanda
Jaunimo asociacija Patirk

Jus pasitiks

Tomas Jurkuvėnas Stovyklos vaikams

Jaunimo asociacijos „Patirk” vadovas. 18 metų patirtis organizuojant stovyklas, žygius, vandens žygius, edukacines programas, sporto renginius, mokymus vaikams ir suaugusiems.

Stovyklos vaikams projekto vadovė Alma Kisielienė

„Patirk” vasaros stovyklos vaikams visa komanda. Jaunimo asociacijos „Patirk” projektų vadovė. 11 metai patirtis edukacinių programų, sausumos ir vandens žygių, vasaros stovyklų, mokymų ir renginių programų organizavimo bei vykdymo įvairaus amžiaus ir pasirengimo asmenų grupėms.

Stovyklos vaikams savanorių kuratorė Rugilė Giedraitytė

„Patirk” vasaros stovyklos vaikams visa komanda. Jaunimo asociacijos „Patirk” savanorių kuratorė. 5 metai patirtis darbo su vaikų grupėmis vasaros stovyklų metu, įvairių veiklų vedimas ir organizavimas.

Palikite komentarą