fbpx
mokymasis veikiant vasaros stovykloje

MOKYMASIS VEIKIANT

Įvairių patirtinių metodų taikymas gamtoje suteikia dalyviamas unikalią patirtį, įgyjant naujų žinių ir įgūdžių, patiems viską išbandant ir mokantis. Išbandę daugybę įvairių veiklų, vaikai ne tik tobulėja skirtingose srityse, bet ir gali atrasti sau patinkančius užsiėmimus ateičiai. Kiekviena naujai išbandyta veikla skatina nepasiduoti ir tobulėti toliau. Atrodo, niekuom su šiuolaikiniu pasauliu nesusijęs, laužo kūrimas gamtoje gali išugdyti ne vieną naudingą įgūdį: gebėjimą nepasiduoti susidūrus su sunkumais, išmokti priimti pralaimėjimą nepavykus, teisingai pasiruošti procesui, pasitikėti savo jėgomis bet kokiu aveju. Ir tai yra dalis daugybės patirčių kurių vaikai įgauna atvykę pas mus į stovyklą.

MOTYVACIJA

Mūsų stovyklų programos parengtos stengiantis vaikams suteikti kuo daugiau motyvacijos jose dalyvauti. Įvairios apdavanojimų sistemos, lobių paieškos ir kt. Kiekvienas iššūkio įveikimas yra žingsnis didesnio pasitikėjimo savimi link, tad kiekvienas stovyklautojas iš stolvyklos išvažiuoja turėdamas daugiau motyvacijos ir tikėjimo, kad galima pasiekti daugiau turint tinkamą užsidegimą. Juk kiekvieno mūsų gyvenimas prasideda peržengus komforto zonos ribas.

vaiku-vasaros-stovyklos-veikla
patyre vadovai

PATIRTIS

Pagrindiniai stovyklų vadovai, tai daugiametę patirtį turintys, motyvuoti žmonės. Ilgai kaupta patirtis leidžia mums paruoštis tinkamas programas. Stengiamės kiekvieną naują stovyklos vadovą paruošti darbui su vaikų grupe. Tad atsakingi vadovai yra visuomet pasiruošę padėti stovyklautojams įveikti jiems pasitaikiusius iššūkius, susidoroti su asmeninėmis baimėmis, o esant reikalui tiesiog išklausyti. Mūsų stovyklautojų patirtys būna įvairios, tačiau tik stovykloje galime užtikrinti gerosios patirties perdavimą jiems. Juk kiekvienas vadovas atsineša savo patirtis ir yra pasiruošęs ja dalintis su stovyklautojais.